ANAREUS CZ, s.r.o.

Přístupové systémy Access

Přístupové systémy se instalují zejména u dveří, závor či turniketů, kde investor požaduje kontrolu přístupu osob do chráněných prostor, zpětnou evidenci průchodů, kontrolu násilného narušení a také možnost centrální správy uživatelů.

Přístupové systémy

Umožňují zcela jasně definovat práva pro přístup do jednotlivých prostor vaší společnosti, kanceláře či rodinného domu.

Nejčastěji používanými systémy jsou kartové/čipové systémy, ruční zadávání kódů a čtečky otisků prstů. Každý systém má své výhody a nevýhody. U kartového systému hraje roli jak rychlost operace, tak pohodlí obsluhy. U ručního zadávání kódu omezíte nutnost přenášet s sebou čip či přístupovou kartu. A v neposlední řadě u systémů využívající čtečky otisků prstů skloubíte dohromady rychlost, mobilitu a snadnost obsluhy.

Díky pasivní technologii napájení karet a čipů odpadá výměna baterií v těchto mediích.

Integrované přístupové systémy umožňují kontrolu rozsáhlých areálů a díky komunikaci po síti ethernet je možné dokonce z jednoho centrálního místa ovládat čtečky ve více pobočkách najednou.

Přístupové systémy zcela automaticky sbírají data o tom, kdo prošel dveřmi, jestli byly dveře včas zavřeny či byly překonány silou (nebylo použito čipu nebo kódu). Na tyto situace může náležitě reagovat zabezpečovací zařízení - v případě úspěšné autorizace odblokovat zabezpečovací systém a odemknout dveře, respektive vyvolat poplach pokud dojde k násilnému otevření.

Přístupové systémy se velice často kombinují s docházkovými systémy a díky tomu získáte nejen přehled nad přístupy do jednotlivých sekcí, ale také jasná data o Vašich zaměstnancích.V případě, že hledáte spolehlivé řešení pro přístupové systémy, nebo máte jakékoliv dotazy, kontaktujte:

Ochodní oddělení ANAREUS CZ, IT divize