ANAREUS CZ, s.r.o.

Kamerové systémy

Vivotek CCTV

Nabízíme instalace a servis kamerových systémů založených na IP i konvenčních kompozitních technologiích.

Kamerové systém Vám zajistí nepřetržitou ochranu Vašeho majetku, zdraví lidí i bezpečnost provozu ve Vaší společnosti. Díky inovativním postupům není problém integrovat kamerové systémy do současných strukturovaných kabeláží.

IP kamerové systémy navíc umožňují dálkové napájení kamer, kdy je kamera připojena pouze jedním vodičem, který může mít navíc délku přesahující 70-80 metrů. Instalace se tak stává rychlou, čistou a míra poruchovosti rapidně klesá.

Výstup z kamerového systému je zpravidla dvojí: živé vysílání na monitor obsluhy a dlouhodobý záznam pro případ zpětného dohledání události. Z důvodu zabezpečení ochrany osobních dat je nutné prostory vybavit varovnými informačními cedulkami a navrhovat kamerový systém v souladu s jeho primární funkcí a právy jednotlivých sledovaných osob.

Nabízíme též velice oblíbenou službu, kdy je při instalaci kamerového systému využito psychologického vlivu na případné pachatele a část, nebo celý kamerový systém může být vybaven pouze maketami kamer s částečnou instalaci kabelů (pro zvýšení efektu). Toto řešení v případě instalace 50/50 (50% kamer a 50% maket kamer) přináší při minimálních nákladech vysokou přidanou hodnotu a bezpečí.

Princip použití maket kamer spoléhá na téměř nepozorovatelný rozdíl mezi maketou a reálnou kamerou a především na již výše zmíněném psychologickém důvodu - nikdo nikdy nemůže vědět, zda právě tato kamera je funkční a někdo právě nesleduje co se děje v jejím záběru.V případě, že hledáte spolehlivé řešení pro kamerové systémy, nebo máte jakékoliv dotazy, kontaktujte:

Ochodní oddělení ANAREUS CZ, IT divize