ANAREUS CZ, s.r.o.

Služby

Společnost ANAREUS CZ, s.r.o. nabízí široké portfolio ICT služeb. Jsme partneři developerů, kteří dodávají sofistikované IT řešení. Nabízíme dodávky HW a s tím zvýhodněné konfigurční služby dodávaných systémů.

S dodávkami HW pro síťovou komunikaci úzce souvisí i naše činnost instalace strukturované kabeláže v objektech všech kategorií. Při instalaci strukturované kabeláže zákazníci navíc ocení nabídku výhodné instalace prvků elektronického zabezpečovacího systému, či dodávku IP kamer.

Pro specifické aplikace vyvíjíme software pro usnadnění a automatizace Vaší práce.

Instalace ICT zařízení

ANAREUS CZ, s.r.o. Instalace ICT zařízení

Jsme dlouhodobým a stabilním dodavatelem do státních a soukromých sfér. Díky naší stabilní základně techniků a IT specialistů nabízíme rozmanité služby v oblasti Virtualizace, instalace EZS (elektronické zabezpečovací systémy), přístupových systémů, šifrovacích telefonních ústředen, VPN a dalších IT systémů. Jsme připraveni i na méně obvyklé úkoly a naše vývojové oddělení vždy vybere tu nejlepší variantu k vaší spokojenosti.

Nabízíme naše zkušenosti v instalacích síťových zařízení Cisco (ASA, IOS, ...), Mikrotik, DELL, FortiGate, ZyXEL, NUUO, ... Konfigurace, provozování a správu virtualizačních technologií VMware, XEN a Hyper-V. Instalace, revize a opravy elektronických zabezpečovacích systémů Jablotron a Paradox. Návrhy a instalace kamerových systémů VIVOTEK, SONY, AXIS, AVTECH, NUUO i AVER.

Při zvažování investice do těchto systémů Vám rádi navrhneme příslušné řešení, poradíme a pochopitelně zařídíme celou dodávku na klíč.

Zakázkové řešení webových systémů

ANAREUS CZ, s.r.o. Zakázkové řešení webových systémů

V dnešní době, kdy prodej přes internet získává každým dnem na větším významu, nabízíme úzce specializované řešení na klíč. Námi vyvinuté systémy, které jsou přímo napojení na databázi účetních systémů vynikají především 100% provázáním dat. Jakmile přidáte produkt do katalogu a příslušně zařadíte, produkt se okamžitě zobrazí na Vašem webu. V opačném modelu pak zákazník provede objednávku a ta je automaticky a bez prodlení zařazena do Zakázek, kde čeká na další zpracování. Automatické generování zálohových faktur je už pouze třešinkou na pomyslném dortu.

Naše společnost také vyvinula plně webový reklamační systém s maximální provázaností s účetním systémem Altus Vario.

ANAREUS CZ, s.r.o. Doplňky pro Altus Vario

Pro Altus Vario vyvíjíme také zcela automatický import ceníků ve formátu XML (oba systémy zápisu dat ‹a›hodnota‹/a› i ‹a="hodnota"›), který je možno doplnit automatickým počítáním prodejních ceníků dle cenových a druhových kritérií.

V současné době vyvíjíme systém pro správu servisních požadavků a žádanek (tzv. Helpdesk), který bude transparentně řešit nastalé problémy u Vašich zákazníků.

Návrhy a realizace bezpečnostních systémů

ANAREUS CZ, s.r.o. Návrhy a realizace bezpečnostních systémů

Díky velice úzké spolupráci kamerových, zabezpečovacích a komunikačních systémů nabízíme prvky systémové integrace, prvky elektronických zabezpečovacích systémů (EZS) a kamerových systémů (CCTV).

Prvky EZS a CCTV se s úspěchem instalují především v rodinných domech a malých a středních firmách, kde zaručují jak ochranu před nevítanými návštěvníky, tak zvyšují pracovní morálku zaměstnanců. Ve firemním sektoru se velice často doplňují zabezpečovací systémy o systémy docházkové a přístupové.

Dodáváme jeden z nejpokročilejších zabezpečovacích systémů od českého výrobce Jablotron. Jsme proškoleni na instalaci, správu a servis systémů JA-60, JA-80 i JA-100. Certifikáty: S20087, S20307, N18135

Virtualizace serverů a pracovních stanic

ANAREUS CZ, s.r.o. Virtualizace serverů a pracovních stanic

Mezi poskytovanými novinkami naší společnosti patří nově virtualizace pracovních stanic Vašich zaměstnanců, kdy je celý operační systém virtaulizován v hostingovém centru a k uživateli se pouze distribuuje obraz. Celý tento systém nabízí primárně výhody v minimálních nárocích na klientské zařízení u zákazníka, centralizaci správy a vysoké dostupnosti. V případě poškození terminálového zařízení se jednoduše vymění, uživatel se znovu přihlásí a pracuje tam, kde skončil svou práci a to bez obav, že příjde o svou práci. Přístup z domova či z druhého konce světa je díky zabezpečeným VPN tunelům velice snadný.

Virtulizace serverů je dnes sice velice častá, ale její vhodné propojení s virtualizací klientských stanic je unikátní řešení a finanční výhoda oproti provozu klasických pracovních stanic je až 60% celkových investic.

Přehled certifikací společnosti ANAREUS CZ, s.r.o.

Dell REGISTERED PARNTER, ASUS Partner, ACER Partner, Cisco Registered PARTNER

Microsoft Authorised Education Reseller

Certifikace Jablotron Alarms